رشد وسلامت شخصی و برنامه ریزی ضمیر نا خوداگاه توسط فایلهای سابلیمینال صوتی وتصویری برای رسیدن به تمام خواسته ها و اهداف .موفقیت در کسب وکار ,ثروتمند شدن ,کاهش لاغری,ترک سیگار و مواد مخدر,رسیدن به معشوق,رها و فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته,وتقویت ذهن وحافظه
نوشیدنی معجزه آسا برای کاهش وزن فایل صوتی جذب شادی وجذب انرژی فایل صوتی کاهش وزن خودهیپنوتیزم تقویت حافظه پیامهای پنهانی یا سابلیمینال

اطلاعیه فروشگاه

از انجا که 97درصد زندگی ما را ناخوداگاهمان کنترل میکند با برنامه ریزی صحیح ان میتوان اهداف شخصی مثل: ثروت ،عشق مورد نظر، موفقیت بیشتر در کسب و کار و غیره را بدست اورد https://telegram.me/vanizan

فایل صوتی هیپنوتیزم قانون جاذبه-پیامهای پنهان ضربه های دو گوشی

فایل صوتی هیپنوتیزم قانون جاذبه-پیامهای پنهان  ضربه های دو گوشی

 


دکتر «بروس لیپتون» می گوید:«ذهن ناهشیار میلیون ها برابر قوی تر از ذهن هوشیار است. اگر ذهن ناهوشیار با خواسته های ذهن هوشیار ناهماهنگی نداشته باشد هیچ مسئله ای نیست، چون در این شرایط قانون جذب به صورت خودکار عمل می کند و هیچ نیازی نیست کاری کنید که قانون جذب را در زندگیتان خلق کنید اما اگر این ۲ ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه شما با یکدیگر هماهنگ نباشد، قانون جذب هیچ تاثیری ندارد. برای مثال شما آگاهانه می خواهید که حسابتان پر از پول باشد و با تکرار عبارات تاکیدی سعی می کنید این حس را به وجود بیاورید اما اگر در ذهن ناخودآگاه شما این عقیده وجود داشته باشد که شما لایق آن همه پول نیستید، هرگز ثروتمند نمی‌شوید. ذهن ناخودآگاه شما شبیه یک ضبط صوت عمل می کند و همیشه تمایل دارد که موزیک های قدیمی تان را پخش کند؛ به خصوص همان ترانه هایی که از دوران کودکی والدین بارها و بارها برایتان تکرار کرده اند. شما ترانه های ضبظ صوت ذهنی تان را در ۶ سال اول زندگی با جملات منفی پر کرده اید.
جملاتی مانند: «تو به اندازه کافی خوب نیستی» «تو لیاقتش را نداری» یا «آدم های دیگر بهتر از تو هستند و تو مجبوری بهتر از دیگران باشی» و... چه این پیام ها مستقیم به شما رسیده باشد چه غیرمستقیم، بعد از سال ها که در چنین موقعیت های مشابهی قرار می گیرید آن نوارها دوباره تکرار می شود و مشکل اینجاست؛ شما روی نواری که در حال پخش است عباراتی دقیقاً مخالف را به زبان می آورید و در این حالت هیچ نتیجه ای دریافت نخواهید کرد. شما خودتان را فریب داده اید که فرد مثبتی هستید، چون در تمام لحظاتی که در حال تکرار جملات مثبت و تصویرسازی برای رؤیاهایتان هستید، نوار منفی ضبط صوت ذهن ناهوشیارتـــان درحال پخش ترانه های ناامیدکننده و دلسردکننده است.

 

در واقع قانون جذب یک قانون ثانوی است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. به این صورت که هر چیزی که از انرژی ساخته شده باشد (البته به گفته فیزیکدانان بخش عظیمی از هستی را جسم تاریک تشکیل داده است که ماهیت آن هنوز مشخص نیست) مشابه خود را جذب می‌کند. هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهای مختلف اعم از پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسمان، بیماری... تمرکز می‌کند همان‌ها را نیز جذب می‌کند و این از طریق ذهن و احساسات انسان امکان‌پذیر است

ضمیر نا خود آگاه ما برایش چندان فرقی نمی‌کند که تصاویری که می‌بیند واقعی باشند یا در صفحه تلویزیون و یا بر پرده ذهنمان نقش بسته باشند.

آنچه که می‌بینیم یا تصور می‌کنیم مستقیم یا غیر مستقیم روی احساس ما اثر می‌گذارد.

تصاویر و افکار خوب احساسی مثبت ایجاد می‌کنند و تصاویر و افکار بد احساسی منفی.

احساس دارای انرژی است و انرژی یعنی توانایی انجام کار. انرژی عاطفی ما همچون آهنربای بزرگ شروع به جذب انرژی‌های همنوع می‌کند

در لحظاتی که احساسی منفی داریم وقایع و انسان‌های منفی را به خود جذب می‌کنیم و در زمان‌هایی که حسی مثبت و شادمانه در ما برپاست در حال جذب چیزهای خوب و مطلوب به زندگی خود می‌باشیم.

البته این را هم نباید نادیده بگیریم که اعمال ما نیز دارای انرژی می‌باشند و اعمال منفی بازخورد و عکس العمل منفی دارند.

این است که گاه با وجود افکار و احساس مثبت وقایعی منفی و نامطلوب برایمان پیش می‌آید.

 
هیپنوتیزم قانون جاذبه - ( آزاد  کردن بزرگترین نیرو) شامل:
#اتصال به منبع خود را
#رها کردن مقاومت
#اعتماد کردن به کائنات وخدا
#اتصال به گرداب موفقیت
#زیاد شدن هیجان و شادی در مسیر رسیدن به هدف
قانون هیپنوتیزم جاذبه. این یک جلسه هیپنوتیزم قدرتمند برای ظهور سریع قانون جاذبه است.  این هیپنوتیزم به شما کمک می کند تا با فعال کردن وسرعت بخشیدن به قدرت جاذبه زودتر به اهداف و آرزوهاتان برسید. 

هیپنوتیزم قدرتمند برای سرعت بخشیدن به  قانون جاذبه:

در این مقاله توضیح خواهم داد که چگونه قانون جذب با توجه به آیات علمی کار می کند. من این اطلاعات را به زبان ساده است که شما می توانید درک و اعمال حق دور ارائه کرده است.

شما در حال پیدا کردن چگونه این فرم منحصر به فرد از هیپنوتیزم به شما کمک خواهد قانون جاذبه اهرم به طوری که آن را برای شما کار می کند به سرعت می باشد. همچنین، شما را به طرز فکر شما باید برای راه اندازی در آغوش قانون جاذبه به طوری که شما می توانید آن را به طور مستقیم که در آن شما می خواهید آن را به رفتن را کشف کنید.

 

قانون جاذبه در یک جنبه علمی

علم در حال حاضر ثابت شده است که ما در یک جهان ساخته شده از یک میدان متحده زندگی می کنند ارتعاشی انرژی در سطوح مختلف فشرده سازی. در واقع، هر مواد فیزیکی، از جمله بدن خود را، از انرژی یکسان تشکیل شده است.

چرا از آن است سخت را برای شما به درک بدن خود را به عنوان انرژی؟ چرا که یک بار آن را کند میکند سرعت ارتعاش آن، آن است که در یک سطح که آن را قادر به تغییر شکل آن به یک ماده از مواد فشرده. به عنوان یک ماده فیزیکی، شما می توانید جهان را با حواس پنج گانه درک - دیدن، لمس، شنیدن، بو و طعم.

این مفهوم کمی سخت است به بلع، اما هر چه ما به عنوان یک ماده جامد درک است که واقعا چیزی نیست که. همه وجود دارد این است که - انرژی است.

نگاهی بدن خود را، به عنوان مثال. آن را از گوشت، استخوان و خون ساخته شده است. اما آنها از سلول های، که مولکول، که از اتم ساخته شده ساخته شده است. در داخل اتم یک هسته است که حمل انرژی ارتعاشی است.

شما یک افزونه فیزیکی یک انرژی

انرژی در جهان الکترومغناطیسی است. هر ماده، هر بدن فیزیکی، و حتی هوا، دارای بار الکتریکی، با لایه های مختلف فشرده سازی، اما همه آنها انرژی همان ساده است.

قانون هیپنوتیزم جاذبه دقیقه
با توجه به قوانین فیزیک، هر حرکت بارهای الکتریکی، مانند آنهایی که در بدن شما، ایجاد نیروهای مغناطیس. به عبارت دیگر، خاصیت مغناطیسی با جنبش رخ می دهد.

بنابراین، انسان، از جمله شما که در حال خواندن این در حال حاضر، مراکز انرژی هستند، و راه خود را به حرکت این انرژی است که از طریق قصد، احساسات، افکار و اعمال. احساسات ثابت شده است، با توجه به مطالعات EEG، به 150 برابر قوی تر از افکار که آن را به انتقال بار الکتریکی می آید.

تبدیل شدن به یک بازی ارتعاشی

قانون جاذبه ، بر اساس این قانون فیزیک، کار می کند مانند یک آهنربا که در ارتعاشات شما حرکت می کند و یا سیگنال به جهان است. این است که اساسا تطبیق فرکانس های خود را با افراد مشابه و آوردن به شما دقیقا آنچه شما ارائه.

هیپنوتیزم برای قانون جاذبه قطار ناخودآگاه خود را به احساس بزرگ هر روز، در نتیجه ایجاد حرکت عظیم برای مغناطیس سریع و آسان.

قانون جاذبه است عرفا یا معنویت است. این فیزیکی، توضیحات ثابت از تعامل بین خود را آگاهانه و ماده پر انرژی که در جهان تشکیل شده است.

به این دلیل که شما، به عنوان یک انسان، می تواند حرکت کند که انرژی بهتر از هر موجود زنده دیگر است چرا که شما باید یک آگاهی تکامل یافته است.

باورهای ناخودآگاه شما و قانون جاذبه

برداشت درونی و تهویه خود را هستند که تنها چیزی که باعث می شود قانون کار جاذبه برای شما و یا بر علیه شما زمان پس از زمان.

راه را به شما به صورت روزانه احساس از تهویه از مغز خود را ناشی می شود. شما در درون شما باورهای ناخودآگاه، که بسیاری از آنها را حمل بسیار محدود . این پارادایم باعث شود شما، به طور خودکار، به رفتار، فکر می کنم و احساس یک روش خاص.

ضبط هیپنوتیزم پارادایم مسدود خنثی و، که کاملا مقاومت خود را حذف کنید. هنگامی که شما بدون مقاومت هستند، کانال برای دریافت هدیه فوق العاده از جهان خواهد بود کاملا باز، با هیچ اختلال.

در اینجا چند نمونه از الگوهای مخرب (این فقط نوک کوه یخ است، به عنوان محدودیت های بی شماری که شما دور از زندگی ایده آل خود را وجود دارد):

"جهان بی رحمانه است،" "شما باید شانس را به موفقیت"، "من نیاز به پول برای به دست آوردن زنان زیبا"، "از آنجا که من اضافه وزن دارم، من می توانم یک دوست پسر پیدا کنید"، "پول می آید، پول می رود"، " شما نیاز به کار سخت برای پول "و خیلی بیشتر.

آن صداها پنهان

مشکل این است که شما حتی نمی دانیم که شما آن عقاید! نه تنها این، هر نتیجه شما را در زندگی خود را دریافت خواهد شد به این تهویه ناخودآگاه تابع.

هیپنوتیزم برای قانون جاذبه

این دلیل است که 90 درصد از برندگان در قرعه کشی تمام پول خود را از دست می دهند در مدت پنج سال از لحظه ای برنده (** بر اساس تحقیقات گسترده در ایالات متحده) است.

بله، آنها پول را از طریق قانون جاذبه را به خود جلب زیرا آنها احساسات مثبت در حالی که برای داشت. اما پارادایم ناخودآگاه خود (مانند "پول بیشتر، مشکلات بیشتر") آنها را هدایت به انجام همه چیز را می تواند به از دست دادن آن! واقعیت این بود که در تنظیم عالی با اعتقادات درونی خود می شود!

این فقط یک نمونه از افرادی که موفق به جذب فراوانی بزرگ اما از بین بردن آن در مدت کوتاهی پس با توجه به الگوهای خود تخریب است.

این هیپنوتیزم قانون جاذبه به جایی که شما آن را می خواهم مستقیم

هیپنوتیزم شامل دو ضبط: یکی با پیام های پنهان و Isochronic تن، و یکی با تصدیق گفتاری که با چند لایه ثبت شده است.

هر دو فایلهای دیداری توانمندسازی پیشنهادات که به حواس حیاتی شادی، شادی، قدردانی و دانش درونی که همه چیز همیشه کار می کند برای شما مربوط است.

پیام های پنهان پیشنهادات پنهان و دستورات است که دور زدن آستانه شنوایی خود هستند. آگاهی خود را می توانید پیشنهادات خواب آور را نمی شنوند، اما مطمئن باشید که ذهن ناخودآگاه خود را همه چیز را جذب!

مطالعات نشان می دهد که ناخودآگاه در حال پردازش 40 میلیون بیت هر چیزی دوم و با توجه به آن می توانید فرار. بنابراین، نگران نباشید اگر شما تصدیق هیپنوتیزم را نمی شنوند.

هیپنوتیزم درمانی صدا

زنگ های isochronic متعلق به حوزه شگفت انگیز از صدا درمانی. آنها علمی مورد بررسی قرار گرفته و زمان پس از زمان برای کمک به کاهش اضطراب، کاهش افسردگی، غلبه بر اعتیاد، بهبود سیستم ایمنی بدن و بیشتر ثابت شده است.

فرکانس این قانون از هیپنوتیزم جاذبه شفا ارتعاشات. آنها را به دقت انتخاب شده است به شما کمک کند قانون تسریع جذب و به طور مستقیم به تراز دلخواه برای انرژی خود را با ریتم زمین (7.83 هرتز - مربوط رزونانس شومان ).

زنگ های isochronic هیپنوتیزم دقیقه

لایه های متعدد از پیشنهادات برای سرعت بخشیدن به قانون جاذبه

مجموعه دوم این قانون از هیپنوتیزم جاذبه شامل تصدیق گفتاری که شما می توانید بشنوید، اما از آنجایی که آنها با چند لایه که با یکدیگر درهم آمیخته ثبت شده، شما قادر نخواهد بود به طور کامل آنها را درک کنید.

این فرمول به همان اندازه به عنوان هیپنوتیزم پنهان کارآمد به دلیل آن را دور می زند آگاهی خود را به عنوان. به همین دلیل، آن را نیز به هر گونه مقاومت را تحریک نمی کند.

به یاد داشته باشید، هنگامی که شما انجام هرگونه مقاومت در برابر پیشنهادات از هیپنوتیزم تولید کند، آن را نفوذ مغز خود را بدون هر گونه موانع. عدم اعتراض را قادر می سازد یک تغییر عمیق، واقعی و سریع، بیش از هر روش دیگر.

در حال حاضر، مهم است که به روشن شدن چند نکته که بسیاری از شما از آن آگاه نیست. اگر شما عمیقا آنها را درونی، شما می کارشناسان واقعی در مغناطیسی تبدیل خواهد شد و به خدمت گرفتن قانون جاذبه به خوبی خود را.

در واقع، هنگامی که شما این مفاهیم در عمیق ترین سطح درونی است، هیچ چیز که شما را از انجام هر آنچه در آن است که شما می خواهید را متوقف خواهد کرد وجود دارد.

3 چیز را به خاطر داشته باشید

1. پارادایم ناخودآگاه تنها مانعی که بین شما و به اهداف خود می ایستد

تغییر شکل منقوش خود و اتخاذ الگوهای مثبت از خود باور، دانستن اینکه شما لایق بهترین و تصدیق کند که شما شایسته هستند - همه شما قادر مطلق خواهد شد! این احساسات شگفت انگیز، نشاط بخشی و لذت بخش هستند پایه است که سرعت تا مغناطیسی از آرمان خود را.

2. حفظ ارتعاشات مثبت در حالی که برای سرعت بخشیدن به قانون نیروهای جاذبه

این است که به نام حرکت. تنها راه برای حفظ این حس مثبت است با جایگزین پارادایم خود را. شما ممکن است از زمان به زمان احساس خوب، مانند برندگان در قرعه کشی که پولی را به خود جلب، اما برای حفظ این موفقیت، ضروری است که شما آموزش مغز خود را به توسعه برنده برنامه نویسی.

3. حفظ قدردانی و تقدیر واقعی برای آنچه که شما در حال حاضر

ما در مورد این واقعیت است که احساسات مثبت بسیار قوی تر از افکار صحبت کردیم. آنها افزایش ارتعاش خود را و شما را تبدیل به یک آهن ربا انسان که می تواند بزرگترین رویاهای خود را جذب کند. با این حال، احساسات و ذهنیت که کار بهتر و سریع تر از دیگران است.

قدردانی از مهم ترین پایه که در آن شما باید ایستاده به افزایش قانون جاذبه است. فقط از یک محل از شکر و قدردانی برای آنچه در حال حاضر وجود دارد، حتی اگر آن را دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید نیست، می تواند به شما گسترش دهد.

گسترش را می توان از یک مکان مثبت و نه از یک مکان منفی ساخته شده است. در اینجا، من در مورد اهمیت عظیمی از قدردانی در زندگی شما و فراوانی که به همراه توضیح.

در نتیجه، قانون جاذبه همیشه کار می کند، که آیا شما آن را درک یا نه. در این مقاله، من سعی کردم به توضیح به شما، از نقطه نظر علمی، چگونه انرژی خود را در عمل و چگونه، با افزایش آن، شما می توانید تمام شما همیشه می خواستم جذب!

هیپنوتیزم

این قانون از هیپنوتیزم جاذبه می تواند برای شما خوب

این هیپنوتیزم یک ابزار با شکوه که می تواند شما را در هر زمان خدمت است. پس از دانلود جلسات، آنها را نگه دارید برای همیشه.

هیپنوتیزم خواهد اتصالات عصبی خود را ReWire و جذب در روش برنده، قدردانی ایمپلنت به عنوان بخشی از شیوه زندگی خود را و شما را خوشحال و محتوا، حتی قبل از چیزی که می خواهید به شما در دستیابی.

زمانی که شما آموزش ناخودآگاه خود را به خاطر "چه چیزی است،" لذت بردن از آن قبل از قانون جاذبه در حال تغییر واقعیت فیزیکی خود را. این راز مغناطیس است.

این گرفتن که باعث بسیاری از مردم به سقوط است، چرا که آنها همیشه در ناامیدی "وجود دارد" و بیان به جای قدردانی نگاه؛ آنها قلب خود را با ارتعاشات منفی را پر کنید. سپس آنها تعجب می کنم چرا آنها را نگه دارید از وارد شدن به زندگی خود چیزهای بد آنها نمی خواهند ...

تصدیق مدیتیشن جاذبه:

من متعهد می شوم که همیشه در حال یادگیری و رشد باشم

من یک ذهن ثروتمند دارم

من بر روی افزایش دادن دارائی خود تمرکز می کنم

من همواره در هر کاری موفق و پیروز می شوم

در وجود من عظمت و بزرگی نهفته است

خدای رحمان مرا بسیار دوست دارد و در همه امور زندگیم مر کمک می کند 

سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است

من انسانی مقتدر,خلاق و دوست داشتنی هستم

زندگی شگفت انگیز من پر از رفاه است


من خیلی خوشحال و سپاسگزار اززندگی ارزشمندم هستم


ذهن ناخودآگاه من سیمی است برای حمل باورهای مثبت

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 24,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 300,000 ریال
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
LawAttractionHypnosis_713914_4766.zip54.6 MB

فایل صوتی مدیتیشن Subliminals برون فکنی(سفر خارج از بدن)

فایل صوتی مدیتیشن Subliminals برون فکنی(سفر خارج از بدن) برون­فکنی کالبد اختری ASTRAL PROJECTION   این عنوان نوعی نامگزاری تفسیر دگرگونه از احساس خروج روح از بدن (OBE) است که در آن استنباط می­شود ساختاری به نام کالبد اختری از مجموعه دیگری به نام کالبد مادی جدا یا خارج می­شود و می­تواند در محیط خارج به سیر و سفر بپردازد. خروج کالبد اختری (یا کوکبی) و سفر آن از این مضمون حکایت می­کند که در بدن یک کالبد بسیار شفاف و نیمه مادی ( ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان 20,000 تومان 20% تخفیف

پیامهای پنهانی یا سابلیمینال

پیامهای پنهانی یا    سابلیمینال               بسم الله الرحمن الرحیم اثری متفاوت وماندگار وخارق العاده     کل جهان سحر و جادوو لرزش  وانرژی است.حاکمان این را می دانند واز این به نفع خود استفاده می کنند.ومردم عادی این را نادرست وجعلی می دانند به این دلیل که انها برنامه ریزی شده اندو به این کار باور دارند..(موسوی صالح)   http://vanizan.sellfile.ir   اگرمی خواهیدمهارت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 45,000 تومان 27,000 تومان 40% تخفیف

فایل صوتی Subliminals تحقق اهداف وآرزوها

فایل صوتی Subliminals تحقق اهداف وآرزوها مدیتیشن پنهان آرزوها تراز با اهداف و احساسات واقعی خود را اتصال به انرژی های فراوانی و رفاه عمیقا می دانم که شما قادر به دستیابی به هر چیزی زندگی خود را خوش و خرم و شادی کشیدن خواسته های خود را از یک محل قناعتاین پنهان مراقبه پیام هیپنوتیزم با تتا امواج مغزی، ضربه دارای دو گوش و تن isochronic ترکیب شده است. تصدیق مثبت پنهان شما کمک خواهد کرد ترس ها و نگرانی شما را حمل آزاد و به جای آن، هدف قرار دا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان 28,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی Subliminals غلبه بر اضطراب ,استرس وترس

فایل صوتی Subliminals غلبه بر اضطراب ,استرس وترس عواملی که باعث ایجاد استرس می شوند : * بر هم خوردن سلامت عضو خانواده * بارداری * مشکلات جنسی * مرود عضو تازه به خانواده * بازنشستگی * تغییر شغل * تغییر وضعیت مالی * جدا شدن فرزند از خانواده * آغاز به کا یا بیکاری همسر * تغییر وضعیت مالی * تغییر شرایط زیست * تغییر مسئولیت مراقبه پنهان غلبه بر اضطراب 1-احساس آرامش، در طول زندگی روزمره2-مدیریت شرایط استرس زا به راحتی 3-اتصال به آرامش درونی خود ر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان 24,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی Subliminals متوقف کردن خود تخریبی برای همیشه واحساس خود شایستگی

فایل صوتی Subliminals متوقف کردن خود تخریبی برای همیشه واحساس خود شایستگی خود تخریبی یعنی آسیب رسانی داوطلبانه به خود. گاهی اوقات انسانها کارهایی می کنند که به خود آسیب می رسانند در افرادی که این اختلال وجود دارد به دلیل عدم توانایی در کنترل و مدیریت خود، رفتار خود تخریبانه به صورت الگوی غالب دیده می شود. شدید ترین حالت خود تخریبی، خودکشی است ولی رفتار خود تخریبانه و خشونت علیه خود بسیار گسترده تر از خودکشی است. به طوری که می تواند طیف وسیعی از خود ایثار گری بیش از حد، ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان 20,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی مدیتیشن رها سازی اندروفین

فایل صوتی مدیتیشن رها سازی اندروفین   مدیتیشن  رهاسازی اندورفین    در آغاز دهه 70 محققان به دنبال بررسی نحوه تاثیرپذیری مغز در برابر مواد مخدر نظیر هروئین و مورفین بودند. آن ها دریافتند که مخدرها با گیرنده های سلول هایی تعامل می کنند که در مغز و نخاع شوکی به فراوانی یافت می شوند. هنگامی که این مخدرها توسط گیرنده ها جذب می شوند، سبب کاهش و یا بلوکه شدن انتقال سیگنال های درد در بدن می گردند. اما سوال این جا بود که ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان 28,000 تومان 20% تخفیف

مدیتیشن قدرت قدردانی پنهان

 مدیتیشن قدرت قدردانی پنهان برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه خود را به احساس سپاسگزار با قدردانی پنهان مدیتیشن تمرین قدرت قدردانی هر روز لذت بردن از زندگی خود را در حال حاضر بدون احساس چیزی است که گم جذب فراوانی، معجزات و تجربه های بزرگ تابش مثبت بی نهایت و شکر پروژه جذب افراد مثبت و کارهای بیشتری باید سپاسگزار برای زندگی خود را با یک نگرش واقعی قدردانی. همه ما می دانیم قدرت قدردانی و نقشی که قدردانی در زندگی روزمره ما است. با ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان 20,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی مدیتیشن Subliminal برنامه ریزی ذهن ناخوداگاه به طرز فکر میلیونر

فایل صوتی مدیتیشن Subliminal برنامه ریزی ذهن ناخوداگاه به طرز فکر میلیونر           همه ما می دانیم که ساختمان مغز واعصاب افراد کم وبیش به هم شبیه است. پس اگرکسی در نقطه ای از دنیا توانسته است کاری بزرگ انجام دهد من هم که دارای مغز واعصاب مشابه او هستم می توانم عینا همان کار را انجام  دهم وبه هم نتیجه برسم به شرط انکه طرز تفکر وافکارم شبیه او باشد طرز فکرمیلیونر برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه خود را به طرز فکر یک میلیونر مجموعه ای از هدف برا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان 24,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی Subliminals برای جذب مردان ثروتمند

فایل صوتی Subliminals برای جذب مردان ثروتمند   بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ هر فردی در زندگی یک سری دوستان خاصی دارد که تقریبا همه آن دوستان، از خصوصیاتی نسبتا شبیه به هم برخوردارند و با به عبارتی دیگرمعمولا طیف دوستان و همنشینان هر شخص، افراد خاصی هستند که خصوصیات اخلاقی نسبتا شبیه هم دارند. قانون جذب فقط منحصر به اشیا و خواسته‏های مادی و معنوی نیست بلکه در مورد افراد نیز صادق ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان 24,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی Subliminals برای پیدا کردن عشق وشریک زندگی

فایل صوتی Subliminals برای پیدا کردن عشق وشریک زندگی   اگر ازدواج بر صخره استوار یگانگی بنا نشده باشد نمی‌تواند پابرجا بماند. زن وشوهر باید یک روح باشند در دو بدن: جمله‌ای از حضرت مسیح: مرد و زن هر دو یک تن خواهند شد. بنا بر این بعد از آن، دو نیستند بلکه یک تن هستند. آنچه را خدا پیوست انسان جدا نسازد . تا زن و شوهر هم‌فکر و هم‌دل نباشند و در عالم ذهنی واحدی زندگی نکنند به ناچار باید از هم جدا شوند.اندیشه دارای طیف یا تموجی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان 28,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی فرکانس افزایش انرژی مثبت از مغناطیس زمین

فایل صوتی فرکانس افزایش انرژی مثبت از مغناطیس زمین انرژي هاي پيرامون بدن ما چيست و از کجا مي آيد؟  همانطور که مي دانيم که همه ي عالم از انرژي ساخته شده و همه چيز بر اساس تبادل انرژي در کائنات رخ مي دهد...مي توان اين انرژي ها را به سه دسته ي کلي تقسيم کرد:انرزي هاي مثبت،انرژي هاي منفي و انرژي هاي خنثي .اساس اين مقاله بر مبناي قدرتي است که مغز انسان در ارسال امواج دارد و مانند يک فرستنده ي راديويي يا مخابراتي عمل مي کند. همين طورسلول هايي در مغ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 32,000 تومان 25,600 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی Subliminals فرکانس مدیتیشن جذب فراوانی پول ورفاه و فرکانس جذب مشتری

فایل صوتی Subliminals فرکانس مدیتیشن جذب فراوانی پول ورفاه و فرکانس جذب مشتری جذب فراوانی پول رفاه باشید و فرکانس چرخش ثروت مشتری |   پنهان مدیتیشن بیت دارای دو گوش.   داشتن یک طرز فکر قدردانی شما را شادتر، سالم، راضی تر، شما فراوانی را جذب و جذب تجارب بهتر است.   گوش دادن قبل از خواب به مدت 4 هفته، 90 روز است.   هدفون مورد نیاز است.   تصدیق:   من غنی  هستم من عاشق پول هستم.   پول من را دوست دارد.    حال حاضر من پول و ثروت ر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان 28,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی فعال سازی 7 چاکرا(بسیار قدرتمندو جادویی)

فایل صوتی فعال سازی 7 چاکرا(بسیار قدرتمندو جادویی)   چاکرا چیست؟ چاکراها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود 72000 نادی در کالبد انسان وجوددارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار دارند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 70,000 تومان 35,000 تومان 50% تخفیف

مديتيشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پيام هاي پنهان

مديتيشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پيام هاي پنهان ارسال فرکانس عشق به جهان جذب عشق بدون زحمت و استرس خنثي کردن الگوي هاي نامناسب ضمير ناخوداگاه که جلوي پيدا کردن عشق را ميگيريند جذب عشق واقعی تنها زمانی رخ میدهد که شما مواردی که نمیگذارد عشق را دریافت کنید را از ناخوداگاه خود حذف کنید وقتی که شما باورهای مثبت در مورد عشق و یک انرژی طنین انداز دارید قانون جاذبه انرژی شما را ارسال ویک انرژی فیزیکی به شما برمیگرداند.   الگوهای منفی (پارادا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان 24,000 تومان 20% تخفیف

ترک سیگار(با استفاده از پیام های پنهان)

ترک سیگار(با استفاده از  پیام های پنهان) یکی از روشها ی قدرتمند و ثابت شده برای تغییر افکار ناخوداگاه استفاده از پیام های پنهان است.مغز خودتان را برای ترک سیگار در معرض پیام های پنهان قدرتمند قرار دهید و از نو ان را برنامه نویسی کنید این روش بسیار ساده است و نیازی به تلاش اضافی ندارد.پیام های پنهان ،تصویری و صوتی از نظر علمی ثابت شده اند و در دهه های گذشته در زندگی مردم تغییرات موثری بسیاری ایجاد کرده است جای تعجب نیست که موفق ترین مردم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان 24,000 تومان 20% تخفیف

مدیتیشن رزونانس شومان

 مدیتیشن رزونانس شومان       انیشتین جمله معروفی داره که میگه "everything in life is vibration". همه چیز در زندگی لرزش است.   نیروی الکترومگنتیک قویترین نیروهای کیهان ما هستند. همین نیرو هست که کره زمین رو به دوران در میاره و شرایط بقا موجودات زنده رو فراهم می کنه.   دنیا مملو هست از امواج نامرئی که همه چیز رو شامل سیارات و ستاره ها، نو اخترها، سیاهچاله ها و ماده تاریک و هر آنچه درون کیهان هست ...

توضیحات بیشتر - دانلود 49,900 تومان 44,910 تومان 10% تخفیف

قانون جذب

قانون جذب باید این نکته را متذکر شوم که “قانون جذب” کشفِ جدیدِ عصر ما نیست. قانونی است که جهان با آن پدید آمده و بوسیله این قانون در حال گسترش است. مفهومی است که سالیان سال در فرهنگ، ادبیات و اشعار شعرای ما وجود داشته و تمام جنبه‌های زندگی مان را در برگرفته است. یعنی می‌خواهم افراد این موضوع را درک کنند که چه بخواهند و چه نخواهند، چه این قانون و عملکردِ آنرا بشناسند و چه نشناسند، در هر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان 6,400 تومان 20% تخفیف

عبارتهای تاکیدی هنر جذب فراوانی

عبارتهای تاکیدی هنر جذب فراوانی صحبت کردن مثبت با خود و به ما کمک میکنند که تغییر کنیم . در واقع کلمات و عبارات تاکیدی مثبت باعث میش که ما برای خلق اهدافمون به پتانسیل و جودی خودمون باور داشته باشیم . یک عبارت تاکیدی که شما هر روز تکرار میکنید وبه صورت رسمی به خودتون و به جهان و کائنات اعلام میکنید تا زمانی که خواسته ی خودتون به حقیقت برسانید. ١ در مغز انسان سیستمی بنام )آر ای اس ( وجود دارد که کشف ان یکی از جدیدترین دستاوردهای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان 12,000 تومان 20% تخفیف

خودهیپنوتیزم

خودهیپنوتیزم هیپنوتیزم چیست ؟ و انواع هیپنوتیزم و... تحقيقات و مشاهده علمي جديد در زمينه هيپنولوژي اطلاعات خيلي بيشتري در دسترس ماقرار داده است. با توجه به متدهاي جديد متنوعي كه در دسترس قرار گرفته اند , تصور مي شود در اكثريت عظيمي از افراد بشر قابليت هيپنوتيزم شدن وجود داشته باشد تقریبا درصد95 در هيپنوتيزم از روشهاي بدون كلامي مي توان استفاده كرد و به اين ترتيب حتي افراد كر و لال هم هيپنوتيزم شده اند .اين مسئ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان 28,000 تومان 20% تخفیف

فایل صوتی جذب شادی وجذب انرژی

فایل صوتی جذب شادی وجذب انرژی فایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟  آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و ... می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان 16,000 تومان 20% تخفیف

راز ورمزهای ناگفته برای ثروتمند شدن

راز ورمزهای ناگفته برای ثروتمند شدن  انسان که روزی افریده شده تا موجودی جادویی باشه حالا تبدیل به تیکه گوشت بی خاصیت شده که به سختی روز را به شب می رسونه .   شما هم داستانها وافسانهای قدیمی راشنیدید. داستان رستم ,غول چراغ جادو وهرکول رو,شما هم روزی مبهوت این داستانها شدید ودر رویاهاتون آرزو کردید.   ارزو کردید ای کاش غول چراغ جادو داشتید یا شایدم تو عالم بچگی فکر کردید که واقعا دارید. بله دوستان من, این داستان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان 16,000 تومان 20% تخفیف

پکیج اختصاصی برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان

پکیج اختصاصی برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان در حالی که مشغول کار با کامپیوتر یا موبایل خود هستید، زندگی خود را تغییر دهید! با پکیج اختصاصی برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان موضوع این پکیج : آموزش اصولی استفاده از تکنیک پیام های پنهان و قانون جذب برای برنامه ریزی ذهن جهت کسب موفقیت، ثروت و بهبود فردی در زندگی و کسب و کار مخاطب این پکیج : علاقه مندان به کسب موفقیت و ثروت و بهبود فردی در زندگی محتوای این پکیج : نرم افزارهای فارسی تکنیک پیام ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان
افزایش تواناییهای ذهنی،افزایش تمرکز،بهبود یادگیری و عملکرد تحصیلی،ارتقا عملکرد ورزشی و افزایش توانایی در موسیقی و افزایش خلاقیت و در نهایت افزایش میزان بهره هوشی موثر نشان داده شده است    کسب رتبه تک رقمی در کنکور با تقویت حافظه تقویت حافظه استفاده از حافظه صوتی پرورش حافظه تکنیکهای تقویت حافظه پرورش حافظه بهبود تمرکز افزایش تمرکز درمان اختلال حواس چگونه بهتر حفظ کنیم پیشگیری از آلزایمر مغز انسان تقویت قدرت تصمیم گیری مغز انسان طریقه تقویت حافظه  فراموشي در حافظه بلند مدت در روان ...
مهم‌ترین مشکل همه ی ما ، مشکل مالی است به من بگو چکار کنم تا خانه‌ای برای خودم داشته باشم و از اسباب کشی‌های لعنتی سالانه راحت شوم؟ چکار کنم تا یک ماشین خوب زیر پایم بگذارم و به داستان تعمیرات همیشگی  خاتمه دهم؟ ⁣برای خرید وسایل مورد نیازم، مدام به قیمت آنها خیره نشوم؟ دیگر از خرید وسایل ارزان قیمت و بی کیفیت خسته شدم! به من بگو چکار کنم تا از شر نگرانی برای این همه هزینه تمام نشدنی، خلاص شوم؟ چکار کنم که شرمنده‌ی خانواده‌ام نباشم؟ چکار کنم تا بتوانم دست زن و بچه ام ...